Adrese    Skatīt Karti ›

Elizabetes iela 101
LV-1050, Rīga, LATVIA

Kontakti

Recepcija: +371 67 869 900
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.Work&Play Bar: Multifunkcionāls darba un tikšanās centrs

Jūlija sākumā viesnīcas Mercure Riga Centre pirmajā stāvā atvērts Work&Play Bar – neliels, taču ērts darba un tikšanās centrs speciālistiem, kuri strādā attālināti. Tāpat Work&Play Bar ir arī lieliska vieta biznesa sarunām, kā arī neformālām tikšanās reizēm ar draugiem.

Work&Play Bar saviem viesiem piedāvā dažādus risinājums, lai katra darba vieta būtu aprīkota ar visu, kas nepieciešams. Iegādājoties mēneša abonementu, klients var izvēlēties sev nepieciešamo pakalpojumu paketi. Tikai par 100 eiro mēnesī Work&Play Bar viesis var saņemt savu darba vietu, piekļuvi ātrgaitas Wi-Fi, kā arī kafijas vai tējas tasīti reizi stundā. Par papildus samaksu Work&Play Bar klients var saņemt jebkādus citus pakalpojumus – no ikdienas biznesa pusdienām ar diviem ēdieniem, - līdz abonementam fitnesa zālei vai SPA centram, kuri atrodas stāvu zemāk.

Īpašā Work&Play Bar „odziņa” ir plaša galda spēļu izvēle. Jebkurš bāra viesis var atpūsties no darba – pavadīt vakaru ar draugiem neformālā vidē un izmēģināt savus spēkus vispopulārākajās galda spēlēs.

Tāpat Work&Play Bar ir lieliska izvēle dzimšanas dienas svinībām, korporatīviem pasākumiem, vai jebkādiem citiem svētku notikumiem.