Mēs no sirds aicinām Jūs uz mūsu restorānu
The Traveller!

Tas apvieno tradīcijas ar mūsdienīgumu.

Restorāna interjers ir unikāls. Te no plkst. 6:30 tiek pasniegtas brokastis mūsu viesnīcas viesiem vaiviesiem no pilsētas. Pēc brokastīm, plkst. 12:00, šeit pat Jūs varat baudīt biznesapusdienas un à la carte ēdienkarti,kas sevīietver Eiropas virtuvi – tās jaunākās tendences, kas apmierinās patzinošākos un izsmalcinātākos mūsdienu sabiedrības gardēžus.

Mēs veiksmīgi pielāgojamies un liekam lielu akcentu uz sezonalitātiun svētkiem, piemēramZiemassvētkiem vai Gavēni, kadtiek veidoti speciāli restorāna piedāvājumi. Vasarā à la carte ēdienkartepiedāvā kaut ko vieglāku un gaisīgāku kā, piemēram, salātus ar arbūzu, Vidusjūras tematikai piederīgus ēdienus ar jūras veltēm. Mūsu šefpavārs Aleksandrs Pokatovsvisu laiku eksperimentē un izmēģina ko jaunu, lai iegūtu papildu zināšanas un prasmes, kā arī sekotu jaunākajām tendencēm.

Bet paturiet prātā, ka mēs neesamklasisks restorāns. Mēs esam viesnīcas restorāns, tāpēc esam elastīgāki nekā vairums restorānu. Mūsuvirtuvespēj piedāvāt brokastu bufetes200 personām, kompleksas un veselīgas kafijas pauzes konferencēm,pusdienas no 3 ēdieniem vai pat svinīgas vakariņas kompānijām līdz 120 viesiem. Un paralēli šiem pasākumiem mēs varam priecētar à la carte ne tikai restorānā, bet arī mūsu Lobby bārā, kas piedāvā unikālu atmosfēru darbam vai atpūtai. Jums būsiespēja strādāt, risināt biznesa jautājumus, tikties ar klientiem. Tā būs arī laba vieta neoficiālām tikšanās reizēmar draugiemvai vienkārši patīkamavakarapavadīšanai, baudot mūsu īpašos sezonas kokteiļus.

Galerija