KĀZAS MERCURE RIGA CENTRE

Nav jāuztraucas: MercureRigaCentre viesnīca būs visbrīnišķīgākā vieta jūsu kāzu ceremonijai.

Sākot ar pirmajām plānošanas idejām līdz pat pēdējam svētku brīdim, MercureEventPromotion komanda uzmanīs, lai viss jūsu kāzās notiktu tā, kā jūs to iedomājāties.

VISLABĀKAIS PIEDĀVĀJUMS

Mūsu ekspertu profesionālā pieeja svētku organizēšanai. Jūs varēsiet konsultēties bez maksas, lai jūsu visskaistākajā dienā nekā netrūktu. Ja jūs izvēlēsieties organizēt savas kāzas MercureRigaCentre viesnīcā, pat visvienkāršākās idejas mirdzēs tā, ka visiem tās patiks.

JAUNLAULĀTAJIEM UN KĀZU VIESIEM

Romantiski dekorēts kāzu numurs, īpaši vēls izrakstīšanās laiks – līdz plkst. 17:00, ieskaitot Mercure SPA Riga Centra apmeklējumu un brokastis, kas tiek pasniegtas jūsu numurā. Jums būs iespēja piedāvāt saviem viesiem iespēju rezervēt savas istabas par īpašām cenām.

VECPUIŠU BALLĪTES

Šim vienam cilvēkam tas būs pēdējais vecpuiša vakars. Šis fakts ir nopietni jānosvin. Ikviens to iedomājas citādi, tikai ar vienu kopīgu lietu – tam jābūt kaut kam ļoti jautram un neparastam, jo šī situācija notiek tikai reizi dzīvē. Un tajā jūs varat paļauties uz mums: mēs radīsim enerģiski piepildītu noskaņu, patīkamu ikvienam un tik ļoti neaizmirstamu. Un pēc šīs nakts Mercure SPA Riga centrs palīdzēs jums, lai jūsu izskats ceremonijā būtu nevainojams.

VECMEITU BALLĪTES

Tas ir jādara. Tā ir tikai kārtējā ballīte, bet… Nē, tā nav! Taisnība, ka vecās idejas var tevi garlaikot. Bet tieši tāpēc mēs esam šeit – lai piedāvātu kaut ko oriģinālu un aizraujošu!…

MercureEvents komanda nodrošinās visu – aizraujošu izklaidi, interesantus kokteiļus, atbilstošus telpu rotājumus un visus atribūtus, kas vajadzīgi, lai padarītu vakaru fantastisku.

VIESU UZŅEMŠANAS BALLĪTE

Kāzām ir jābūt neaizmirstamam notikumam. Neatkarīgi no jūsu idejām MercureRigaCentre viesnīca realizēs visdrosmīgākos plānus.

PAPILDU INFORMĀCIJA

– Vladlen Yakovlev, pārdošanas un mārketinga vadītājs, kāzu un medus mēnešu organizācijas speciālists:

E-mail: H9436@accor.com | Tālrunis: +371 28 16 45 71