Adrese    Skatīt Karti ›

Elizabetes iela 101
LV-1050, Rīga, LATVIA

Kontakti

Recepcija: +371 67 869 900
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.Mercure Riga Centre viesnīcā atver jaunu konferenču zāli „Viesturs”

Maija sākumā Mercure Riga Centre moderno konferenču telpu klāstu papildināja vēl viena unikāla telpa – zāli ar nosaukumu „Viesturs”.


Interesanta Mercure Riga Centre konferenču centra iezīme ir tā, ka visas telpas ir nosauktas par godu tām Rīgas ielām, kuras visskaidrāk pārstāv jūgendstilu – Alberts, Antonija, Vīlande, Eliza, Bete, un tamlīdzīgi. Starp citu, latviešu arhitektu jūgendstila elementus ir izdevies arī detalizēti atspoguļot Mercure Riga Centre interjerā.

Par astoto konferenču telpu kļuvusi zāle ar nosaukumu Viesturs – tā ir plaša atvērtā tipa telpa ar projektoru, ērtām sēdvietām, ātrgaitas internetu, kas īpaši varētu patikt IT nozares darbiniekiem, arhitektiem, dizaineriem, žurnālistiem un visiem, kuri dod priekšroku strādāt neformālā gaisotnē.

Daudzpusīgās un modernās Mercure Riga Centre konferenču zāles ir ideāli piemērotas jebkādu apmēru notikumiem – no direktoru padomes sēdēm līdz lielām starptautiska līmeņa konferencēm. Septiņas konferenču zāles, mūsdienīgs aprīkojums, bezmaksas ātrgaitas bezvadu internets, plaša ēdienkartes izvēle - Mercure Riga Centre īpaši lolo katru no saviem klientiem, nodrošinot ar pašu labāko jūsu biznesa attīstībai.

Saņemt detalizētu informāciju par Mercure Riga Centre Konferenču centru, kā arī rezervēt telpas iespējams pa telefonu +371 29918118 vai ar e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .