Adrese    Skatīt Karti ›

Elizabetes iela 101
LV-1050, Rīga, LATVIA

Kontakti

Recepcija: +371 67 869 900
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.Kāzas viesnīcā Mercure Riga Centre

Nešaubieties: viesnīca Mercure Riga Centre būs brīnišķīga kāzu ceremonijas norises vieta.

Sākot no notikuma plānošanas un līdz svinību nobeigumam mūsu Mercure Events Promotion grupa sekos tam, lai viss Jūsu kāzās notiktu tieši tā, kā bijāt vēlējušies.

Pats labākais piedāvājums

Mūsu svinību organizēšanas speciālistu profesionālā pieeja. Viņi Jums bez maksas dos pašus labākos padomus - lai Jūsu dzīves svētki, kam jābūt pašiem skaistākajiem, tādi arī būtu.

Ja izvēlēsities kāzas rīkot viesnīcā Mercure Riga Centre, pat visvienkāršākā ideja iemirdzēsies tādā spilgtumā, ka nekas nešķitīs niecīgs un nesvarīgs.

Jaunlaulātajiem un kāzu viesiem

Jaunlaulāto numurs ar romantisku noformējumu, iespēju vēlu atstāt viesnīcu - līdz plkst. 17:00, Spa centra Mercure SPA Riga apmeklējumu un brokastīm numurā.

Varēsit arī saviem viesiem piedāvāt iespēju rezervēt numurus viesnīcā par īpašām kāzu cenām.

Vecmeitu ballītes

Vecmeitu ballīte pirms kāzām – tā nav tikai izpildāma tradīcija. Jā, parastie varianti visiem jau apnikuši, vajadzētu kaut ko oriģinālu un aizraujošu!..

Nu, protams! Mercure Events rīkotāju grupa Jums visu sagādās – būs aizraujoša izklaide, kokteiļi, noformējums un visi atribūti, kas nepieciešami, lai šo vakaru nosvinētu krāšņi un neaizmirstami.

Vecpuišu ballītes

Tas būs pēdējais vakars vecpuiša kārtā. Nav joka lieta, tam ir jābūt tādam , lai atcerēties ir vērts. Katram vēlmes ir citādas, taču tam jābūt noteikti jautram un neparastam. Paļaujieties uz mums! Mēs radīsim Jums enerģisku noskaņu, kas visiem patiks un paliks atmiņā. Bet Mercure SPA Riga Spa centrs palīdzēs sagatavoties, lai nākamajā svarīgajā dienā Jūs izskatītos nevainojami neatkarīgi no tā, cik enerģiska bijusi iepriekšējā nakts.

Svinīgā pieņemšana

Kāzām ir jābūt neaizmirstamiem svētkiem. Lai ko arī Jūs būtu ieplānojuši, viesnīca Mercure Riga Centre realizēs jebkuras visdrosmīgākās ieceres.

 

Visus jautājumus varat noskaidrot, sazinoties ar mūsu kāzu svinību un medus mēneša pasākumu organizācijas speciālistiem:

- Vladlens Jakovļevs, Pārdošanas un mārketinga vadītājs tel. +371 28164571 e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.