Adrese    Skatīt Karti ›

Elizabetes iela 101
LV-1050, Rīga, LATVIA

Kontakti

Recepcija: +371 67 869 900
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.Jauna ēdienkarte restorānā The Traveller

Restorāns The Traveller, kas atrodas viesnīcas Mercure Riga Centre pirmajā stāvā, gada laikā ir spējis iegūt cienītājus ne tikai Latvijas galvaspilsētas viesu vidū, bet arī starp Rīgas iedzīvotājiem. No maija vidus restorāna The Traveller komanda savus viesus iepriecinās ar jauniem un izsmalcinātiem ēdieniem.


Galvenā restorāna The Traveller īpatnība – atklātā Teppan virtuve, kurā profesionālu pavāru komanda ēdienus gatavo tieši viesu acu priekšā. Gada laikā restorāns The Traveller ir atļāvies dažādus eksperimentus – piemēram, katru mēnesi šefpavārs Inards Straume, izvēloties kādu noteiktu valsti, viesiem piedāvā ēdienkarti, kurā iekļauti ēdieni tieši no šīs valsts.

2015. gada aprīlī mēs apkopojām jūsu visiecienītākos ēdienus, un apvienojām tos vienā ekskluzīvā „The Traveller” ēdienkartē. Mūsu ēdienkartes lappusēs varēsiet atrast ēdienus no dažādām pasaules valstīm – no itāļu ravioli līdz japāņu suši, no amerikāņu burgeriem līdz franču saldējumam.

Īpaši The Traveller vasaras terases viesiem, mēs esam sagatavojuši īpašu ēdienkarti Latvijas karoga krāsās.